• Новак
20x30cm (7.87x11.8) 100pcs Шампањ Organza Торба Свадба Накит, Козметика Пакување Торба Drawstring Подарок Перница Organza Пошта

20x30cm (7.87x11.8) 100pcs Шампањ Organza Торба Свадба Накит, Козметика Пакување Торба Drawstring Подарок Перница

DEN 840.00
DEN 955.20
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
Шопинг Процес
За Превозот
1.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.4 mm
Објектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Шарм Бутик За Козметика, Играчки Подарок Пакување Екранот
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
25cm
Објектот Тежина:
3.2g
Објектот Ширина:
20cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Бутик Козметика Вреќа Играчки Екранот Пакување Торба Подарок Торба
Објектот Висина:
30cm
Број На Модел На:
20x30cm Organza Торба 293
Големина:
20x30cm (7.87x11.8)
боја:
Шампањ
Материјал:
organza
Користат за :
Накит Шарм Хривнија Ореви Козметика, Играчки Бутик Подарок Пакување
Обичај Цел:
Прифати Сопствено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Голем Накит Торба Хривнија Торба Подарок Торба Бутик Пакување Екранот Торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Големини Имаме:
5x7cm,7x9cm,9x12cm,11x16cm,13x18cm,15x20cm,17x23cm,30x40cm

Избор на клиент