• Новак
Размислување Тоалет Налепница Дома Декор Ѕид Stricker Смешно Ѕид Тоалет Тоалет Налепница

Размислување Тоалет Налепница Дома Декор Ѕид Stricker Смешно Ѕид Тоалет Тоалет Налепница

DEN 43.00
DEN 45.60
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

Размислување Тоалет Налепница Дома Декор Ѕид Stricker Смешно Ѕид Тоалет Тоалет Налепница
Опис
Опис На Производот
Не-токсични, заштита на животната средина
Сосема нов, Моден Дизајн и Висок Квалитет.
Материјал : ПВЦ
Боја : како на слики
Пакет : opp вреќа
Составување Големина : 7*10см 1 Sheets
Фотографиите се за илустрација само, ве молиме проверете означена големина, или да изберете различни големини во продавница
Вистинска големина зависи од видот на производот. Слики само нудат референца.
Пакет Се Вклучени :
1 лист Тоалет налепници

Главните карактеристики

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Multi-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Тоалет
Тема:
Шема
Број На Модел На:
Thinkrt

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�