• Новак
100pcs топла LED Елка Светла 10M 100leds Шарени свадба градина pendant гарланд Светла AC110V НИ plug Кул Бело /RGB

100pcs топла LED Елка Светла 10M 100leds Шарени свадба градина pendant гарланд Светла AC110V НИ plug Кул Бело

DEN 13862.00
DEN 14592.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

100% Сосема Нов. Отпорен на вода, но не Потопување во вода. Материјал : пластични светилки/жица
5. Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Број На Модел На:
LED string светлина
Карактеристики:
свадба светлина
Глава Број:
51-100 глава
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
боја:
Бела
Бренд Име:
Aixy
Должина:
1000cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Гаранција:
1
Музика:
Никој
Напон:
110V
Тип На Батерија:
DC-110V
Должина:
10m/pcs
LED КОЛИЧИНА:
100LEDs
боја:
Бела RGB Црвена Сина, Пурпурна Жолта Зелена
Примена:
Празник Декорација Осветлување
потрошувачка:
7W
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина
Влезен Напон:
AC110V
String Светлина должина:
за 10m

Избор на клиент