• Новак
Инверторот диск одбор AMB-Г-7-DR1VER23VO оригинални и нови

Инверторот диск одбор AMB-Г-7-DR1VER23VO оригинални и нови

DEN 4512.00
DEN 4800.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

За MOQ која зависи од вашата цел. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот.Повеќето поволна цена
4.Добар квалитет
3. За примерок кој треба вашата полнење.,Ltd
Адреса : 14 D,Д Блок,Hua Qiang Плоштад,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-0755 - 61667282
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи . Најдобра услуга
4.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1.Доволно снабдување
Испорака :
1.Конкурентна Цена
3. Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.

Главните карактеристики

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
AMB-Г-7-DR1VER23VO
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
Стандард
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Номинална Напон:
220v
Места Број:
1
Тип:
одбор

Избор на клиент