• Новак
50 Компјутери Акрилик Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Multicolor Мешано месо тело 12mm Кол. Costura Botones ги Красат bottoni botoes

50 Компјутери Акрилик Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Multicolor Мешано месо тело 12mm Кол. Costura Botones

DEN 81.00
DEN 95.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Сопствени Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе остави позитивни повратни информации по секоја исплата.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
Политика На Враќање
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.4 mm или 1mm = 0. Сите поврзани царински даноци / давачки ќе биде во примачот трошоци ако настане. Секоја земја е царинската има свои стандарди во оценувањето на царинската даноци и давачки кога стоката била обработка преку нивната земја.Акрилик Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multicolor Мешано месо тело 12mm Кол.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
acryl
Техника:
Обоена
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
Рачно Изработени D133U4
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Месо тело
Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Големина:
12mm
боја:
multicolor
Употреба:
Шиење DIY Scrapbookig Дома Декорација Занаети Оркестарот Жени
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Is_customized:
Yes

Избор на клиент