• Новак
Удобно Бања Влечки за Мажи на Летните Масажа Дома Влечки Гумен Ѓон не се лизга Сива Слајд Плажа Чевли

Удобно Бања Влечки за Мажи на Летните Масажа Дома Влечки Гумен Ѓон не се лизга Сива Слајд Плажа Чевли

DEN 638.00
DEN 911.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 8, 9.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Применливи место:
Внатрешна
Insole Материјал:
ЕВА
Моден Елемент:
Платформа
Бренд Име:
ROWOO
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Број На Модел На:
R101608
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
вбризгување
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пол:
Мажи
Повод:
Повик
Пета Тип:
Станот со

Избор на клиент