• Новак
Слободен Брод 20pcs/број 7*80MM Температурна сонда еден раководител мали челични цевки од не ' рѓосувачки челик школка за PT 100/DS18B20/NTC Сензор

Слободен Брод 20pcs/број 7*80MM Температурна сонда еден раководител мали челични цевки од не ' рѓосувачки челик

DEN 1075.00
DEN 1156.32
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.
Враќање & Наплата
1.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потреба
Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски
Слободен Брод 20pcs/број 7*80 MM Температурна сонда еден раководител мали челични цевки од не ' рѓосувачки челик школка за PT 100/DS18 B20/NTC Сензор
(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
Обичај
1.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.

Главните карактеристики

Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
нерѓосувачки челик школка за PT 100/DS18B20/NTC Сензор
Теорија:
Отпор Сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Тип:
Biosensor
Употреба:
Сензор На Температура На

Избор на клиент

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92
  • Новак

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92

DEN 1.00 1.44

UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.Опфатот на деловните : авто IC, ди

AD623AN НАТОПИ-8
  • Новак

AD623AN НАТОПИ-8

DEN 68.00 71.52

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот о�

PC923 PC923L SOP8
  • Новак

PC923 PC923L SOP8

DEN 8.00 8.16

Ние само брод да се потврди цел адреси.Јас цврсто верувамНие ќе биде вашиот најдобар партнер.* Ја испора�

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100
  • Новак

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100

DEN 60.00 63.36

Нашите предности1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда2 : квалитетот на производот достигн

MAX7400CSA MAX7400 SOP8
  • Новак

MAX7400CSA MAX7400 SOP8

DEN 108.00 113.28

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, в