• Новак
AC220-240V Полначот Replaceme За MAKITA BL1014 12V 10.8 V Li-ion Батерија Li-ion Батерија за Електрична вежба

AC220-240V Полначот Replaceme За MAKITA BL1014 12V 10.8 V Li-ion Батерија Li-ion Батерија за Електрична вежба

DEN 806.40
Во достапна форма

Пристапност

Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни/Post NL /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /e Packet според вашата земја. тоа мора да се провери тоа повторно.И сите увозни давачки или да наплатат ќе биде купувачите одговорност.

Овој Полнач За Следните Батеријата Само
Информации За Исплата
1.Ако сакате да го испратите вашиот предмет преку express mail,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се организираме за вас.Ние апсолутно ќе се реши за вас позитивно.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ако ви се допаѓа производот,ве молиме љубезно ја напушти својата цел 5 ѕвезда повратни информации.Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK.
Одговорност и Бизнис
1.Ние ќе бидат одговорни за сите извозните процедури.Можете да не контактирате остави порака во центарот,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако нема посебни барања примени од купувачи.
Транспорт Состојба
1.Производот слики и спецификации се обезбедени од страна на оригиналниот фабрики,па тоа може да се случува произведува промени некои технички податоци или outlookings што го имаме не ажурирање уште.

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
KIMGU
полнач:
Makita
10.8 V:
12v
литиум батерија полнач:
вежба

Избор на клиент