• Новак
Нови Доаѓањето На Бар-Кодот Пијанист Црно Бели Луксузни Печатење Плоштадот Pillowcase Фрли Перница Шарлатан Убаво Перница Случај

Нови Доаѓањето На Бар-Кодот Пијанист Црно Бели Луксузни Печатење Плоштадот Pillowcase Фрли Перница Шарлатан

DEN 571.00
DEN 571.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Краток кадифен Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Краток кадифен сомот [Description] Не вклучувајќи Пополнување, го содржи само перници покрие [Перница Спецификација] Перници големина 45СМ×45СМ [Производи Печатење] Перница поклопецот е единствено еднострана printingthe назад е чиста коноп боја [Патент Локација] Невидливи патент на долната страна на Перница покрие [Грижа Настава] Машина или Рака Мие, не Кајгана,Топло Железо ако е потребно [клучни Зборови] Перница & Перница & Троседот Покрие & Перница Покрие & Перница Покрие & Перници ги Красат ве Молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 2-3cm отстапување постои. 2. Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. 3. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење Производи Детали за Поддршка на Сопствени цел,Перница маска

Главните карактеристики

Големина:
55x55cm, 45x45cm
Стил:
Обична
Шема:
Печатени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Ткаенина Count:
80
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома,Хотел
Број На Модел На:
A
Материјал:
Памук, Лен Мешавина
Техника:
Рачно изработени
Должина:
For Single Pillow

Избор на клиент

Бесплатен превозот 3d животинско волкот 5pcs постелнина со пополнување на утешителот поставите близнак/full/кралицата/кралот/super
  • Новак

Бесплатен превозот 3d животинско волкот 5pcs постелнина со пополнување на утешителот поставите близнак/full/кралицата/кралот/super

DEN 6542.00 6959.52

Ви благодариме!Бидејќи Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека го