• Новак
Beadsnice фунта сребро 925 pendant малку кауција малку клип со циркони за големи камења рачно изработени накит наоди ID 34627

Beadsnice фунта сребро 925 pendant малку кауција малку клип со циркони за големи камења рачно изработени накит

DEN 238.56
Во достапна форма

Пристапност

Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. За нас Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса.49 грам
ID
34652
Количина
1 парче / многу
Материјал
925 sterling silver
Големина
15x14x7mm
Боја
platinum позлатен
Тежина
1. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!
. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
34627
Certificate Type:
ГТЦ
Страна Камен:
Никој
Сертификат Број:
GD02095
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
beadsnice
Шарм Тип:
микс
накит наоди:
pendant затворач
рачно изработени накит:
накит додатоци
подарок:
Diy Приврзоци
pendant наоди:
стиснете кауција
pendant конектор:
стиснете клип кауција
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
Platinum Позлатен
beading снабдување:
pendant линк
сребро кауција:
ѓердан конектор
pendant затворач:
Стиснете Кауција Clasps

Избор на клиент