• Новак
Универзална Туш Главата, Допрете го Држачот за Рака Стојат Прилагодливи 25мм Железнички Заградата за Бања Користете Додатоци на Chrome/Бранеа Никел

Универзална Туш Главата, Допрете го Држачот за Рака Стојат Прилагодливи 25мм Железнички Заградата за Бања Користете

DEN 324.00
DEN 356.16
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

(Со исклучок на државни празници).
На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на е-пошта за да ме
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција.
2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние брод на светот од кина.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир. Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими.
6)Да се Купи Тапа Клиент Известување
Ако се купи тапа содржи црева, црева спецификација за 1/2" стандардно,стандардна големина. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО.
3)Димензиите на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја НСД, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред да го поднесете вашиот резултат! Враќање & Наплата
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете.

Главните карактеристики

боја:
Хром, Никел Бранеа
Инсталација Тип:
Тока
Бренд Име:
Smesiteli
Број На Модел На:
BBS-5002
Површина По Завршувањето:
Полиран
Тип:
тапа додатоци
Бања Тапа Додаток Тип:
Туш заградата
По завршувањето:
Хром,Никел Бранеа
Материјал:
ABS Пластика
Број На Модел На:
BBS-5002

Избор на клиент