• Новак
10Pcs 15x11MM Сребро Татко Божиќ Изолација Монистра Одговара Пандора Шарм Нараквици Накит рачно изработени DIY extanpaa flfaocma DK-045

10Pcs 15x11MM Сребро Татко Божиќ Изолација Монистра Одговара Пандора Шарм Нараквици Накит рачно изработени

DEN 233.00
DEN 244.80
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Производ Детали
10 Pcs 15x11 MM Сребро Татко Божиќ Изолација Монистра Одговара Пандора Шарм Нараквици Накит рачно изработени DIY extanpaa flfaocma DK-045
Материјал
sliver
Големина
Прибл : 15x11mm
Дупка големина : 3.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Multicolor
Количина
Ќе добиете 10 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beeroom
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
DK-045
боја:
sliver
Големина:
15x11mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY,
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
слатко-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Обликот:
spacer монистра
is_customized:
Yes

Избор на клиент