• Новак
Трговија на големо Флексибилни Led Дисплеј Време Писмо USB LED Блиц Фан Реално време Со Температура Мека Ножеви Метал Главата & Вратот Осветлување

Трговија на големо Флексибилни Led Дисплеј Време Писмо USB LED Блиц Фан Реално време Со Температура Мека Ножеви

DEN 527.52
Во достапна форма

Пристапност

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 88mm
Нето Тежина : 60g
Како да го поставите времето :
Приклучок во USB приклучок и вклучете го вентилаторот(тоа ќе потрае и до 20 секунди за LED часовник за да на почетокот на екранот)
Притиснете и задржете го копчето ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче додека минута рака почнува да трепка, минута рака и час рака ќе rotate clockwise
Запре во право време сакате, ослободете го вашиот рацете и да се напушти за 6 секунди ,време е поставено
Пакет се вклучени :
1 x USB Мини LED Фан
( Ако сте треба висока моќност електрични фан, ве молиме да се купи други производи )
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
За Враќање & Наплата 1. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Главните карактеристики

Стил:
Новина
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
За итни случаи
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
5V

Избор на клиент