• Новак
Бесплатен Превозот x40pcs меѓународниот Стандард ISO Чип 2.12*12mm 134.2 KHz RFID ветеринарна импланти transponder со шприц

Бесплатен Превозот x40pcs меѓународниот Стандард ISO Чип 2.12*12mm 134.2 KHz RFID ветеринарна импланти transponder

DEN 4416.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред. Заедно со Faread Техника читателот серија, FRD025 обезбедува корисни решение во одгледување на животните, колење управување и идентификација на животните. Тоа содржи шприц за еднократна употреба, а parylene слој microchip, 6 едно-димензионални бар код опфаќа и sterilized хартиена-пластична амбалажа торбичка. Плаќање начин : Со Aliexpress.
За превозот :
1.

Главните карактеристики

моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
FAREAD
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Големина:
2.12*12mm
Контури:
ISO Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Број На Модел На:
FRD025
Фреквенција:
134.2 khz
Стандард:
ISO11784/5 FDX-Б
Чип Marterial :
био-стакло
Чип големина:
2.12*12mm
Фреквенција:
134.2 KHz /125KHz
Кодирај:
15 дигитален единствен број
Сертификат:
ICAR сертификат
Примена:
куче,мачка ,глувчето желка,arowana,змија итн.

Избор на клиент