• Новак
BoYuTe 50 Компјутери 7 Бои 60*30ММ Голема Filigree Цвет Шарм трговија на Големо DIY Накит Месинг Материјал Гроздобер Pendant Шарм

BoYuTe 50 Компјутери 7 Бои 60*30ММ Голема Filigree Цвет Шарм трговија на Големо DIY Накит Месинг Материјал

DEN 648.00
DEN 719.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 50 Компјутери 7 Бои 60*30ММ Голема Filigree Цвет Шарм трговија на Големо DIY Накит Месинг Материјал Гроздобер Pendant Шарм Реден БРОЈ : BYT07856 БРЕНД : BOYUTE

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
cl0440
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот:
Цвет Шарм
забелешка:
7 Бои
Материјал:
Бакар

Избор на клиент