• Новак
24PCS Симпатична Овошје дизајн молив острилка корист деца роденден снабдување подарок бебе туш услуги сувенири крштевањето подарок

24PCS Симпатична Овошје дизајн молив острилка корист деца роденден снабдување подарок бебе туш услуги сувенири

DEN 696.00
DEN 869.28
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


боја : боја candy
големина : околу 5.5 cm
стил : овошни молив острилка
прилагодлива : бебе туш сувенири/деца роденден подароци /принцеза партија снабдување
Стилот ќе бидат испратени мешани случајно,ние не го прифати подигање стилови.Ви Благодариме

Главните карактеристики

Број на Компјутери:
24pcs
is_customized:
No
Шема:
Овошје
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
KIDELIGHT
Повод:
Назад На Училиште,Крштевки & Крштевањето,Децата Ден,Роденден
Број На Модел На:
002
боја:
Бонбони боја
Големина:
abut 5.5 cm
погоден:
бебе туш услуги /роденден сувенири/
карактер 1 :
деца роденден снабдување
карактер 2 :
децата партија подарок @ бебе туш сувенири
карактер 3 :
бебе туш услуги

Избор на клиент