• Новак
1 Кутија 1#-15# Риболов Бодликава Кука Висок Квалитет Бренд Крап Летаат Риболов Справи Со Додатоци Море Поток Куките

1 Кутија 1-15 Риболов Бодликава Кука Висок Квалитет Бренд Крап Летаат Риболов Справи Со Додатоци Море Поток

DEN 69.00
DEN 77.28
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Време на испорака (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) Земја Денови(понеделник-недела) 6-9 10-16 17-22 23-28 29-36 37-60 >60 Русија го Оценувате (точка пристигна) 2% 30.3% Други го Оценувате (точка пристигна) За 15-45 Дена за Време на Испорака - E-ЕМС/EMS : 8-15 Работни Дена Време на Испорака - DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 4-7 Работни Дена Забелешка : 1.2% Бразил го Оценувате (точка пристигна) 0% 0% 20.
Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов. Клиентите Објект Добиваат Дена : Обработка на време (обично 3 работни дена) + Испорака Време (како горна) 2.
1 Кутија 1#-15# Риболов Бодликава Кука Висок Квалитет Бренд Крап Летаат Риболов Справи со Додатоци Море Поток Куки ПРОИЗВОД СПЕЦИФИЧНИ ПАРАМЕТРИ Бренд Ba Bo Тип Бодликава Кука
Количина Gamakatsu : 1#-12# : 100pcs/Кутија
13#-15# : 50pcs/Кутија
Izu : 1#-15# : 100pcs/Кутија Материјал Јаглероден челик Квалитет Одлични А+++ Куки 1# - 15# Пакет вклучуваат 1 * Кутија Риболов Куки Карактеристики : Одлични јаглероден челик материјал. Времето на испорака ќе биде одложен додека Сезона и Шпицот на Сезоната 3.
Супер остри и издржливи, тој е направен од висок квалитет на јаглероден челик.
Тие се чуваат во трајни кутија, удобен за носење.7% САД го Оценувате (точка пристигна) 4.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
10, 11, 12, 13, 14, 15, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Позиција:
Река
Бренд Име:
loogdeel
Материјал:
Јаглероден Челик
Со Скала или Не:
No
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
treble кука
Тип:
Бодликава Кука
Тип:
Бодликава Кука
Куки тип:
1# -15#
квалитет:
Одлични А+++
Место на Потекло:
произведено во Кина

Избор на клиент