• Новак
SAT1215A професионални diy слој пиштол притисок на резервоар за боја со висок квалитет со спреј пиштол compresor pnematic алатки

SAT1215A професионални diy слој пиштол притисок на резервоар за боја со висок квалитет со спреј пиштол compresor

DEN 3715.00
DEN 5232.00
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


НАПОМЕНА :
Различни млазници и различни дупки

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Бренд Име:
clounds
Тип:
HVLP
is_customized:
Yes
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Куп Волумен:
600
Млазницата Дијаметар:
1.3 mm
Моќност Тип:
пневматски
Број На Модел На:
SAT1215-A
Се Хранат Тип:
гравитацијата
Е Прилагодена:
Yes
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Куп Волумен:
600cc
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Тип:
HVLP
Број На Модел На:
SAT1215A
МЛАЗНИЦАТА orifice:
1.3 1.4 mm mm
квалитет:
добро

Избор на клиент