• Новак
Гроздобер Џеб Часовници Анимира Самовила Опашка Шема Шупливи Natus Dragneel Дизајн Гроздобер Кварц Фоб Се Види Со Ѓердан Синџир

Гроздобер Џеб Часовници Анимира Самовила Опашка Шема Шупливи Natus Dragneel Дизајн Гроздобер Кварц Фоб Се Види

DEN 153.00
DEN 204.00
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


cosplay, јапонската анимација, филм, антички часовници, мода часовници, pendant, подарок, мажите се види, жените часовници, Relogio Де Bolso,neckalce, steampunk Карактеристики на Производот : Движење : Кварц Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 80 cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Функција:
Самовила Опашка Шема Тема Види Џеб
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
P1046
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Дијаметар:
0.045 m
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Унисекс

Избор на клиент