• Новак
1pcs Врвен Квалитет на Автомобил на Сонце Стакло Виси Кожа Ткиво Кутии За Ауди A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 П5 Q7 RS3 RS5 RS6 RS7 S5 S6 S7 V8

1pcs Врвен Квалитет на Автомобил на Сонце Стакло Виси Кожа Ткиво Кутии За Ауди A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 П5 Q7

DEN 726.00
DEN 815.52
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Едноставен и моден дизајн, целосно функционална и практична Тоа ќе биде многу полесно и побезбедно отколку ставање на вашиот ткиво случај на инструмент биро Лесно поправи, и лесен за употреба, од сега па натаму зачувате простор брзо. Може да се залепи на сонцето стакло, го прави вашиот автомобил во внатрешноста така уредно и свежа состојба. Идеален избор за вашиот автомобил внатрешна декорација, исто така, совршен подарок за вашите пријатели кои има еден автомобил. Материјал : СТП кожа Боја : Црна, Беж Големина : 23*12cm Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот. Пакет Листата : 1pcs Автомобил Сонцето Стакло Ткиво Кутија

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна, Беж
Бренд Име:
YIJINSHENG
Материјал:
вештачка кожа
Сместување:
Виси

Избор на клиент