• Новак
Тенка винил златна chevron новороденче фотографија новороденче позадина F-2771

Тенка винил златна chevron новороденче фотографија новороденче позадина F-2771

DEN 698.00
DEN 698.40
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат. Нема џеб на нејзиниот врв.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Ви благодариме !!.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.

Главните карактеристики

Големина (мм):
100cmX150cm 3X5ft, 150cmX220cm 5X7ft, 180cmX300cm 6X10ft, 240cmX360cm 8X12ft
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Платно
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
F-2771
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500

Избор на клиент