• Новак
Жешка точка! Домашно Милениче Качулка Облека Симпатична Фенси Кутре Облека Костим Мачка Грб Облека Пчела Стил

Жешка точка! Домашно Милениче Качулка Облека Симпатична Фенси Кутре Облека Костим Мачка Грб Облека Пчела Стил

DEN 67.00
DEN 87.84
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


Направете вашето домашно милениче, модерен и убава во било прилики.09"
[Нашите Големина M] Градите : 36cm/14.
Тип : Миленичиња Облека
Пол : Унисекс
Материјал : Поларните Руно
Стил : Мода, Неврзан
Годишни Времиња : Зима, Ладно Време, Есен
Карактеристики : Топла Облека, Облека, Пчела Форма, Симпатична
Големина Детали (големината на шапка не е вклучена во должина.
Спецификации :
Мека и пријатна поларните руно материјал, тоа е удобен за носење.75"
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.47", Назад Должина : 35cm/13.75", Назад Должина : 27cm/10.3"
[Нашите Големина S] Градите : 32cm/12.17", Назад Должина : 23cm/9.)
[Нашите Големина XS] Градите : 26cm/10.05", Назад Должина : 40cm/15.6", Назад Должина : 18cm/7.81"
[Нашите Големина XXL] Градите : 52cm/20.
Лесно да се носат и полетување.
Пакетот Вклучува :
1 x Миленичиња Облека
.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип:
Мачки
Тип На Објект:
Палта & Јакни
Стил:
Моден
Бренд Име:
TINGHAO
Сезоната:
Есен/Зима
Шема:
пчела
Материјал:
Поларните руно

Избор на клиент