• Новак
10pcs BHS560 Машки да се Женски Продолжување Кабел 2pin за LCD Екран CCFL Инвертер

10pcs BHS560 Машки да се Женски Продолжување Кабел 2pin за LCD Екран CCFL Инвертер

DEN 288.00
Во достапна форма

Пристапност


10pcs BHS560 Машки да се Женски Продолжување Кабел 2pin за LCD Екран CCFL Инвертер
Пакетот вклучува : 10pcs x кабел
Должина : 13cm

Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Продолжување На Кабел
Број На Модел На:
BHS560
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Избор на клиент