• Новак
Lemegeton Спорт Срцето Кристално Јасно Pendant ФУДБАЛ МАЈКА Кристал Ѓердан & Приврзоци за Модата, Накит Одлуки Пченица Синџир

Lemegeton Спорт Срцето Кристално Јасно Pendant ФУДБАЛ МАЈКА Кристал Ѓердан & Приврзоци за Модата, Накит Одлуки

DEN 112.80
Во достапна форма

Пристапност

ПРОИЗВОД ПАРАМЕТРИ : Pendant Големина : за 24.5*24mm(0.96*0.94 инчи) Тежина : околу 7/27g Синџир Должина : околу 45+5mm(18+2 инчи) Синџир Материјал : Цинк легура,еко-пријателски,никел & доведе слободни Pendant Материјал : Кристал Прилагоди : Да,контактирајте со нас.(MOQ е 300) Dropshipping : Да,без фактури,сметки или цените итн.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
lemegeton
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
24*24.5 mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AFAAH110280
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Материјал:
Легура
Компатибилност:
Никој
боја:
Сребро.
Стил:
Моден
Пакување:
OPP вреќа
позлата:
антички сребрен
Затворач:
hummer затворач
синџир:
Пченица синџир & Линк Синџир

Избор на клиент