• Новак
Природни Мешани Луди Чипка Agates Монистра За Накит Одлуки 16mm 15inches DIY Накит FreeShipping трговија на Големо Гем-внатре

Природни Мешани Луди Чипка Agates Монистра За Накит Одлуки 16mm 15inches DIY Накит FreeShipping трговија на

DEN 581.00
DEN 893.76
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Природни Мешани Луди Чипка Ахат Монистра За Накит Одлуки 16mm 15inches DIY Накит Free Shipping трговија на Големо Гем-внатре

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G15191
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
200g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
16mm

Избор на клиент