• Новак
Фабриката priceHoilday декорација 5 M 20leds AC110V/220V LED елка светла висок квалитет

Фабриката priceHoilday декорација 5 M 20leds AC110V/220V LED елка светла висок квалитет

DEN 246.00
DEN 259.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Hoilday декорација 5 M 20leds AC110 V/220 V LED елка светла свадба градина pendant гарланд срцето светлина
Answer : ___________________________ NOTE : Ова prodcut е ЕУ и САД приклучок, ве молиме оставете порака за она што ви треба? ако не , ќе default испорака на ЕУ приклучок

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Променливи
Бренд Име:
Aixy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
Градина
Број На Модел На:
LCHA100
Должина:
500cm
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
LED string светлина
боја:
Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
AC-110/220V
боја:
топло бела
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина
Должина:
5m
Led количина:
20led/еез

Избор на клиент