• Новак
Моден Уникатен Стил на Оригиналната Керамички Бронза Прилагодливи рачно изработени Порцелански Мушка Шарм Јаже Нараквици За Жените Девојка е Подарок he171

Моден Уникатен Стил на Оригиналната Керамички Бронза Прилагодливи рачно изработени Порцелански Мушка Шарм Јаже

DEN 81.00
DEN 90.24
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да знаат ова.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба
~Изберете производ
~~Додади во кошничка
~~~Кликни за да се купи
~~~~Потврда на плаќањето
~Предмети се добро спакувани со картонска кутија. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа : )
Ви благодариме за вашата поддршка!
.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметка
Чекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешно
Други манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
восок јаже
Должина:
adjustable

Избор на клиент