• Новак
Самовила 5M 20led топло бела Декорација Гарланд бел Памук/шарени Божиќ топката светлата Страна Декоративни Со опашката приклучок

Самовила 5M 20led топло бела Декорација Гарланд бел Памук/шарени Божиќ топката светлата Страна Декоративни

DEN 601.00
DEN 633.12
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


* Архитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлување
* Широко се применува во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлување
* Итни & security осветлување, реклама знак осветлување
* Декоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложба
* Применливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете дека приклучокот НЕ е водоотпорен, така што ве молиме да се задржи приклучокот далеку од вода
.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
бела топка warmwhite
Тип На Објект:
Монистра
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Обликот:
Флорални
Број На Модел На:
LCHB200
сертификација:
CCC,CE,RoHS
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Должина:
5m
Led количина:
20led/еез
Гаранција:
2 години
реден број:
LCHB200/LCHB201
Место:
Кина

Избор на клиент