• Новак
SPLEVISI 1000LM 10W ДОВЕДЕ Земјата Светлина 12V DC Кул Топло Бела IP65 Водоотпорен Поплава Светилка Осветлување

SPLEVISI 1000LM 10W ДОВЕДЕ Земјата Светлина 12V DC Кул Топло Бела IP65 Водоотпорен Поплава Светилка Осветлување

DEN 475.00
DEN 475.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Овие
пријави се на купувачот одговорност. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ако во текот на 7 дена ,ние offfer замена но, производот треба да се врати за нас ! Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ги плати трошоците за reshipping .
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот)
Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени во Рок од 7 Дена по приемот на објектот, ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
Погоден за внатрешни работи украси и партија употреба
Спецификации :
Бојата на Телото : Сребрена/Црна
Влезен напон : DC12 V ( Не се поврзете на AC 110 V/ 220 VAC директно )
Вкупна моќност : 10 W
Топлина мијалник материјал : Алуминиум, пластика
Животниот век : 50.
Гаранција & Политика
Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
Пакет Содржина :
1x DC 12 V 10 W LED Светло
Производот Се Покаже
x
Испорака
Нарачки процес во рок од 3 Работни дена навремено по плаќање на проверка.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, Црвено, Топло Бела, Кул Бело
Wattage:
10w
боја:
DC 12V Црна, DC 12V Сребро.
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
12V
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Просечен Живот (часот):
50000
Бренд Име:
SPLEVISI
Зрак Агол(°):
60°
сертификација:
RoHS,CE
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Обликот:
Круг
Должина:
Other
База Тип:
Други

Избор на клиент