• Новак
Класичен Ленти Памук Ukulele Гитара Ремени Ремени Додатоци Трајни Акустична Гитара Појас Висок Квалитет На Рамо, Рака

Класичен Ленти Памук Ukulele Гитара Ремени Ремени Додатоци Трајни Акустична Гитара Појас Висок Квалитет На

DEN 202.00
DEN 396.48
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Моден Класичен Ленти Памук Ukulele Гитара Ремени Ремени Accessoriers Трајни Акустична Гитара Појас Висок Квалитет На Рамо, Рака

Главните карактеристики

Број На Модел На:
002
Бренд Име:
велика британија сон
Тип:
РАКА
Тип:
гитара рака
Гитара:
гитари
гитара додатоци:
Додатоци
гитара рака:
Гитара ремени
Ukulele:
ukulele staps
staps за гитара:
ukulele рака
ukulele ремени:
за гитара
Материјал:
Памук
мали гитара ремени:
ремени за мали гитара
ремени :
ремени за uku

Избор на клиент