• Новак
se215 se315 se535 Se846 слушалки pin

se215 se315 se535 Se846 слушалки pin

DEN 821.00
DEN 864.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Должина:
Бренд Име:
Leagginal
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
1
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Микрофон
Пакет:
Пакет 1
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
3.5 mm
Конектор Боја:
Црна

Избор на клиент