• Новак
7 инчен LCD екран во Боја Видео врата телефон Спогодба Систем HD Камера Home Security убав и луксузен стил Водоотпорен ниво IP55

7 инчен LCD екран во Боја Видео врата телефон Спогодба Систем HD Камера Home Security убав и луксузен стил

DEN 11342.88
Во достапна форма

Пристапност

Следење на надворешната страна на вратата.6 мм Камера агол на гледање : 92 степени времетраење на Повик време : 120 Секунди Следи траење време : 60 Секунди потрошувачка на Енергија : Статични државната Моќ влез : AC 100 V-240 V 50/60 Hz излезна Моќност : DC15 V Затворен следи : 225* 128 * 23mm Отворено камера : 155*100 *55мм Пакетот вклучува : 2 * паркинг (Надворешен камера 2 * Внатрешна се следи 2 * AC адаптер 3 * 5m 4-core приклучен кабел 1 * 2-core приклучен кабел 1 * Пакет на завртки 1 * User manual (рачно) – англиски јазик.
Карактеристики : Ултра-тенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен. Електрично заклучување-контролна функција.Допрете копчето дизајн; 7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. На дланка-бесплатни спогодба функција., рака слободни, набљудувачите на разговорите да се следи Соодветна повеќето од електроника заклучување, со задоцнување отклучува функции Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет. Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи. Камерата може да бидат со висока дефиниција следи, спогодба, го отклучите, безжични контрола, код за отклучување.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SYSD
Големина:
37*28*12cm
Водоотпорен:
Yes
Тип:
Спогодба Систем
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Технологија:
Дигитални
Камерата тип на Сензор:
CMOS
моќност:
15V/1.2 ЕДЕН
Материјал:
ABS
Зона За Внесување:
Никој
Samrt Дома Интерфејс:
No
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Врата:
Yes
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
Комплет За Конфигурација:
Две toTwo Видео Doorphone
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Агол На Гледање (°):
92
Екран Тип:
боја
Број На Модел На:
SY806FG22
Камерата:
боја
моќност:
AC110~240v
Контрола На Пристап:
Внатрешен мониторинг
Резолуција:
700TVLine

Избор на клиент