• Новак
Едноставна Бебе Massager Бања Четка Младата Детска Massager Коса Четка Безбедно И Меки Силиконски Бебе Нега Додаток Бебе Бања Додаток

Едноставна Бебе Massager Бања Четка Младата Детска Massager Коса Четка Безбедно И Меки Силиконски Бебе Нега

DEN 92.16
Во достапна форма

Пристапност


Едноставна Бебе Massager Бања Четка Младата Детска Massager Коса Четка Безбедно И Меки Силиконски Бебе Нега Додаток Бања Додаток

Главните карактеристики

Возрасна Група:
Бебиња
категорија:
Бебе Бања Додаток
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Пластични
Обликот:
Т-облик
Број На Модел На:
6062301
Тип На Објект:
Бебе Нега Додаток
Класификација:
бебе бања четка
cetification:
ФДУ,CE/ЕУ
Материјал:
100% храна одделение силиконски
Возрасна Група:
Бебе&Бебе
2. Цел:
Возрасни Шминка Четка
Funtion:
Бебе Главата Massager

Избор на клиент