• Новак
Обичај фото 3d тротоарите mural само - лепливоста ѕид налепница 3 d струја тече вода lotu крап сликарство 3d соба мурали позадина

Обичај фото 3d тротоарите mural само - лепливоста ѕид налепница 3 d струја тече вода lotu крап сликарство 3d

DEN 1293.00
DEN 2486.40
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако треба да големината е 4.ве молиме да ни каже.
Должина * width = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е Должината * ширина,
ако Должината е 2m ,ширината е 2m ,ви треба место цел е 4 метар квадратен
Ако треба да големината е 4. Не големина информации. 3 квадратен метар =3pcs . Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата тротоарите сликарство
Купувачи се покаже
Купувачот мора да ги прочитате :
Тротоарите цена : $ / метар квадратен.5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.

Главните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Медитеранот
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Печатење
боја:
Сина
wallpaper:
ѕидот трудови дома декор
3d позадина:
Стереоскопски 3d позадина
ѕидот налепница:
3d соба позадината на пејзажот

Избор на клиент