• Новак
ЕУ НИ Plug тело форма Ѕиден Штекер Осветлување-контролирано Сензор LED Ноќ Светлина Светилка Спална соба декорација

ЕУ НИ Plug тело форма Ѕиден Штекер Осветлување-контролирано Сензор LED Ноќ Светлина Светилка Спална соба декорација

DEN 342.00
DEN 360.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug дали сакате.
Спецификација :
Име : ноќ светилка
диск : 220v/110v
моќност : 0.2 w
осветлување боја : бела
Прекинувач : осветлување на сензорот
Пакет Се Вклучени :
1 x ноќ Светилка

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
За итни случаи
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
Слика
Wattage:
0-5W
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тип:
ноќ светлина
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
ноќ светлина
Бренд Име:
Aixy
Тип На Батерија:
без батерија

Избор на клиент