• Новак
LED Мотоцикл Кочница Опашка Светлина Мотор Кочница TailLights Задните Светилка Интегрирани Мото Пак Сигнал Светлина За Kawasaki Z800 Z125

LED Мотоцикл Кочница Опашка Светлина Мотор Кочница TailLights Задните Светилка Интегрирани Мото Пак Сигнал

DEN 1078.00
DEN 1134.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашите работно време : 09 : 00-18 : 00 GMT+8, Хонгконг време. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени. Ние ќе ви испратиме нова штом ќе ја прими неговиот објект.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн. Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред, ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас. Комуникацијата е важна.Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.ние го прифатат плаќање преку Ali Pay само; 2.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна, Црвена
Бренд Име:
аркадна
Тип На Објект:
Предупредувачки Сигнал Светлина
Материјал Тип:
ABS + LED
Тип На Објект:
Кочница Светла
Школка во боја:
Црвено / бело / црна Пушеле

Избор на клиент