• Новак
diy рачно производство поставува дијамант шема везови полн круг вежби религија крстот бод дијамант мозаик сликарство

diy рачно производство поставува дијамант шема везови полн круг вежби религија крстот бод дијамант мозаик

DEN 251.00
DEN 329.76
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор. Стап вежба област : 100% круг копар . Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.Пакување : Сите производи боја кутија за пакување 5 . Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.Алатка : Точка вежба пенкало,Цврсти лепак,Точка вежба плоча Фото Обичај : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
2.
Внимание : A. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.

Главните карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x38cm, 40x50cm, 50x64cm, 60x77cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
DIADIY
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
за копар:
100% круг копар
алатка:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
кутија за пакување

Избор на клиент