• Новак
Велосипед од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Црна, Црвена MTB Велосипед Велосипед 500ml Спортски Вакуум Термос Колба

Велосипед од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Црна, Црвена MTB Велосипед Велосипед 500ml Спортски Вакуум Термос

DEN 719.04
Во достапна форма

Пристапност

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Се чувствуваат удобно. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Опис : задржи топло капацитет : внатрешна 15 °, полн 95° вода.
Се препорачува да се користи со прилагодливи пластични шише за вода на носителот, за да се избегне шише тело деформација или нула Височина : 245mm
Дијаметар : 68mm
Тежина : 320g
Материјал : не ' Рѓосувачки челик, површината на шишето тело е спреј лак . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Главните карактеристики

Капацитет:
0.5 L
Материјал:
PE

Избор на клиент