• Новак
Инверторот диск одбор PC00208H 410k 12A 16A оригинални и нови

Инверторот диск одбор PC00208H 410k 12A 16A оригинални и нови

DEN 9024.00
DEN 9600.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

Најдобра услуга
2. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена. За MOQ која зависи од вашата цел. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена. За примерок кој треба вашата полнење.
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот.Добар квалитет
3.
Наплата & Замена :
1. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи . Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една.Највисок квалитет
2.
Клиентот коментар :
1. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.

Главните карактеристики

Стандард:
PC00208H 410k 12A 16
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Број На Модел На:
PC00208H 410k
Номинална Струја:
Стандард
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Номинална Напон:
220v
Места Број:
1
Тип:
одбор

Избор на клиент