• Новак
Нови Година Уникатна Романтична Злато Сребрена Боја Cesky Terrier Pendant Ѓердан Глад Игри Ѓердан Жените Најдобар Пријател Ѓердан

Нови Година Уникатна Романтична Злато Сребрена Боја Cesky Terrier Pendant Ѓердан Глад Игри Ѓердан Жените

DEN 959.52
Во достапна форма

Пристапност

Производ Карактеристики
1.Нов дизајн и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,пријатели и девојка.
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ѓердан
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu Град
Животните:
Cesky Terrier
Големина:
20*23mm
боја:
18K злато,сребро.
Главниот Камен Боја:
Бела
Функција:
единствена
Повод:
Партија
Пакет:
opp
Рачно изработени:
Yes

Избор на клиент