• Новак
35set 8pcs/set 30cm Метеор Туш Дожд Цевки Led Светло Светилка 110-240V ЕУ НИ Plug Божиќ String Светлина Свадба Градина Декорација

35set 8pcs/set 30cm Метеор Туш Дожд Цевки Led Светло Светилка 110-240V ЕУ НИ Plug Божиќ String Светлина Свадба

DEN 21660.00
DEN 22800.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


35set 8pcs/set 30cm Метеор Туш Дожд Цевки Led Светло Светилка 110-240 V ЕУ НИ Plug Божиќ String Светлина Свадба Градина Декорација Карактеристики :
1.100% Сосема Нов.
2.LED светла боја : Бела
3.Цевка Количина : 8
4.Цевка должина : 30cm
5.Цевка Кол. : 1cm
6.Приклучок тип : ЕУ/САД
7.Вкупна должина : 300cm
8.Работен Напон : 100-240 V
9.Метеор туш ефект, романтични естетски
10.Светлината на секој сијаличката се пали и надвор еден по еден во низа и брзо исто како метеор туш или паѓање на снег во текот на ноќта небото
12.Примена :
A. Пазарот Инженеринг осветлување, архитектонска декорација, декорација на дрвја по улици, паркови, декорација, декоративни реката, урбани ноќно осветлување
Б. Атракции пејсаж, градинарство, заедница ноќ кристал декорација, хотели, трговски центри, ноќта забава целиот средина декорација, дома, итн
В. Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, Ако сакате да купите повеќе,ве молиме кликнете тука :

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Должина:
30cm
Карактеристики:
елката цевки
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 година
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Плоштад
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
метеор туш дожд цевки
Тип На Батерија:
110V/220V
Напон:
110V/220V
Приклучете:
ЕУ/САД приклучок

Избор на клиент