• Новак
Бесплатен превозот 6mm природни галакси камен злато-боја песочник жените влакно хривнија круг мушка уникатен дизајн накит 7.5 инчен B1945

Бесплатен превозот 6mm природни галакси камен злато-боја песочник жените влакно хривнија круг мушка уникатен

DEN 164.00
DEN 234.72
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.5 инчен B1945
.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.5 инчи во мерењето. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
B1945
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
fahsion накит
Компатибилност:
no
Должина:
7.5inches

Избор на клиент