• Новак
9.5x9.5x4.5cm Свадба материјали плоштадот шампањ злато калај кутија/бонбони кутија или накит метал складирање кутија

9.5x9.5x4.5cm Свадба материјали плоштадот шампањ злато калај кутија/бонбони кутија или накит метал складирање

DEN 1156.80
Во достапна форма

Пристапност


Име на производ : Плоштадот калај кутија/бонбони калај кутија/храна може да калај
Материјал : tinplate
Боја : сребрена/Злато
Големина : 9.5(L)x9.5(W)x4.5(H)cm
Функција : погоден за бонбони,чај,подарок,итн пакување.
Сите наши производи може да помине ФДУ/LFGB/ROSH бидејќи на храна одделение слој.

Главните карактеристики

боја:
Шампањ злато, Сребро.
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Број На Модел На:
Триста шеесет и осум
Стил:
Европа
Обликот:
Плоштад
Решетки Количина:
1
Метал Тип:
Железо
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
Fr калај пакување
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Капацитет:
5-8 компјутери Фереро
Спецификација:
9.5*9.5*4.5CM

Избор на клиент

Перење Складирање Кошница Памук Водоотпорен Виткање Еко-пријателски Дребулии Облека Играчка Дома Чување Организација
  • Новак

Перење Складирање Кошница Памук Водоотпорен Виткање Еко-пријателски Дребулии Облека Играчка Дома Чување Организација

DEN 480.00 959.52

Lazyishhouse секој од нашите производи се внимателно одбрани, како и преку професионални фотографија и детал�