• Новак
Класичен Пластични Мраз Првенство PC Goblet Чаша Чај во Ресторан и Noshery YAB020

Класичен Пластични Мраз Првенство PC Goblet Чаша Чај во Ресторан и Noshery YAB020

DEN 864.00
Во достапна форма

Пристапност


5, Refractoriness на PC : -20-120 степен целзиусови степени,издржливи и трајни.5 cm, 465ml
Кол.5 cm, 340ml
Кол. нема лесно да се скршени или нула, високо ниво на транспарентност. нема лесно да се скршени или нула
Refractoriness на, КАКО што се : -10-70 степен целзиусови степени,издржливи и трајни.
Убав Дизајн Faux Стаклена Чаша ,Чаша Шампањ, PC Пијат Чаша, Коктел Чаша, Чаша со Вино, Пијат Ладење Првенство
1,Четири Различни Големина На :
Кол.
7, акрилик складирање шише се овластени од страна на НАС, FDA(Прехрамбената и Лекарската Администрација),NSF и SGS.
6, PC пијат чаша е многу отпорни на топлина,може да издржи висока температура помеѓу -20 степенот до 120 висока температура, тоа ќе не е лесно да се удар од кога containt врела вода ,и, исто така, можат да се користат и микро-бран рерна и дезинфекција кабинет.
3, Материјал : PC материјал, или КАКО материјални, не-токсични и odorlessness.4 cm, 210ml
Ако ви треба големини, но не може да го најдете на линкот, ве молиме да ни кажете пред да нарачате.0 cm, 265ml
Кол.
2, Боја : Јасно и кафеава.
4, пијат чаша е широко се применува до дома, хотел, бар,трпезарија или ресторан, подобро за holdering вода, dink,сок, чај,млеко и така натаму.

Главните карактеристики

боја:
Јасно 210ml КОМПЈУТЕР, Јасно 340ml КОМПЈУТЕР, Јасно 210ml КАКО, Јасно 340ml КАКО, Браун 210ml КАКО, Браун 340ml КАКО
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Тип:
Teacups
сертификација:
FDA,SGS
Број На Модел На:
YAB020
Техника:
Мраз
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Количина:
5
Обликот:
Цилиндар

Избор на клиент