• Новак
За Samsung Star Про S7262 7262 GT-S7262 S7260 7260 GT-S7260 Digitizer Екран на Допир за Стакло Екран Замена Телефон екран на Допир Панел

За Samsung Star Про S7262 7262 GT-S7262 S7260 7260 GT-S7260 Digitizer Екран на Допир за Стакло Екран Замена

DEN 274.00
DEN 288.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


За Samsung Star Про S7262 7262 GT-S7262 S7260 7260 GT-S7260 Digitizer Екран на Допир за Стакло Екран Замена
Answer : ___________________________ Note : Кога ќе го поставите цел,pls остави порака која боја ти треба.Ви благодариме.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Star Про S7262 7262 GT-S7262 S7260 7260 GT-S7260
Екранот:
4.0
Бренд Име:
FLPORIA
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S

Избор на клиент