• Новак
5 Групи Антички Сребрен 3.0 mm Спирала се Вртат Кожа Zamak Затворач Braclet Наоди За 3мм Круг Кожа Кабелот

5 Групи Антички Сребрен 3.0 mm Спирала се Вртат Кожа Zamak Затворач Braclet Наоди За 3мм Круг Кожа Кабелот

DEN 317.00
DEN 336.96
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Количина : 5 групи
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Состојба : 100% Сосема Нов
Дупка големина : прибл 3.2 mm
Боја : Антички Сребрен
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
24.8g
Производ Карактеристики:
Спирала Се Вртат Затворач
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Прибл. 3.2 mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
3mm

Избор на клиент