• Новак
познатиот Пејзаж сликарство Бостон во Секојдневниот Самрак Платно уметност impressionist дома декор рачно изработени Висок квалитет

познатиот Пејзаж сликарство Бостон во Секојдневниот Самрак Платно уметност impressionist дома декор рачно изработени

DEN 4747.00
DEN 5520.00
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Тоа е различно од испорака начин. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes

Избор на клиент