• Новак
Бесплатен превозот 20pcs/многу 2SA2210 A2210 2SC6082 C6082 2SA2098 ДА-220F печатач цевка оригинални автентични

Бесплатен превозот 20pcs/многу 2SA2210 A2210 2SC6082 C6082 2SA2098 ДА-220F печатач цевка оригинални автентични

DEN 317.28
Во достапна форма

Пристапност


≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас :
1. Сите производи за продажба се во парк,ние може да ви испрати стоката многу наскоро.
2. Имаме многу различни видови на стока (сите во еден магазин)
И уште позначајно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity.
Превозот И Плаќање
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу
земји, на пример : Itlay,,, и толку .
1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS , Пост Воздух Mail .
2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други
Политика На Враќање
Нашата Гаранција
Вие Задоволство е нашите #1 Целта!
100% гаранција за квалитет!
Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите
≡ ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡ ≡

Главните карактеристики

Бренд Име:
IGMOPNRQ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
2SA2210 2SC6082
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
Стандард

Избор на клиент

MAX7400CSA MAX7400 SOP8
  • Новак

MAX7400CSA MAX7400 SOP8

DEN 108.00 113.28

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, в

AD623AN НАТОПИ-8
  • Новак

AD623AN НАТОПИ-8

DEN 68.00 71.52

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот о�

MAX7400 MAX7400CSA MAX7400ESA СОП-8
  • Новак

MAX7400 MAX7400CSA MAX7400ESA СОП-8

DEN 109.00 115.68

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

4501GSD AP4501GSD НАТОПИ-8
  • Новак

4501GSD AP4501GSD НАТОПИ-8

DEN 15.00 15.84

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

MPQ3904 НАТОПИ-14
  • Новак

MPQ3904 НАТОПИ-14

DEN 18.00 19.20

Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојк�

LM124J LM124 CDIP-14
  • Новак

LM124J LM124 CDIP-14

DEN 36.00 37.92

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Јас цврсто верувамНие ќе биде вашиот најдобар партнер...

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92
  • Новак

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92

DEN 1.00 1.44

UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.Опфатот на деловните : авто IC, ди