• Новак
8Fun средината вози мотор за полнење брзина на сензор

8Fun средината вози мотор за полнење брзина на сензор

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


П : царинските Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. П : Неисправни Производи : : ве Молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е дефектен , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас . Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови. П : Боја Разлика : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Со овие проблеми, ние имаме многу искуство на e-велосипед колекции денес. Иако повеќето од чекорите се слични од инстал. П : Повратна информација : A : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги.

Главните карактеристики

Бренд Име:
EUNORAU
Тип:
Други
SKU:
BBS-СП-СЕНЗОР
Тип:
BBS брзина сензор
боја:
Црна

Избор на клиент