• Новак
Бесплатен превозот 20pcs/многу MDF13N65B ДА-220F 650V 13A нови оригинални

Бесплатен превозот 20pcs/многу MDF13N65B ДА-220F 650V 13A нови оригинални

DEN 414.72
Во достапна форма

Пристапност


≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас :
1. Сите производи за продажба се во парк,ние може да ви испрати стоката многу наскоро.
2. Имаме многу различни видови на стока (сите во еден магазин)
И уште позначајно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity.
Превозот И Плаќање
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу
земји, на пример : Itlay,,, и толку .
1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS , Пост Воздух Mail .
2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други
Политика На Враќање
Нашата Гаранција
Вие Задоволство е нашите #1 Целта!
100% гаранција за квалитет!
Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите
≡ ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡ ≡

Главните карактеристики

Број На Модел На:
MDF13N65B
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Примена:
pcb
Пакет:
да-220f

Избор на клиент

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100
  • Новак

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100

DEN 60.00 63.36

Нашите предности1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда2 : квалитетот на производот достигн

MPQ3904 НАТОПИ-14
  • Новак

MPQ3904 НАТОПИ-14

DEN 18.00 19.20

Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојк�

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92
  • Новак

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92

DEN 1.00 1.44

UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.Опфатот на деловните : авто IC, ди

LM124J LM124 CDIP-14
  • Новак

LM124J LM124 CDIP-14

DEN 36.00 37.92

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Јас цврсто верувамНие ќе биде вашиот најдобар партнер...

MAX7400 MAX7400CSA MAX7400ESA СОП-8
  • Новак

MAX7400 MAX7400CSA MAX7400ESA СОП-8

DEN 109.00 115.68

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m